• |
ide | kryesore

‘A je q* me të?’/ VIDEO e dhunës mes vajzave nga Shkodra, policia arreston njërën prej tyre

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një vajzë të re, protagoniste e një videoje e cila bëri xhiron e rrjeteve sociale, pasi u shfaq duke dhunuar vajzën që kishte kryer marrëdhënie seksuale me të fejuarin e saj.

Sipas ‘Panoramës’, në pranga ka rënë shtetasja Margerite Gjoni.


Kjo shtetase u shfaq në rrjetet sociale duke goditur vajzën tjetër pasi kjo e fundit pranoi se kishte kryer marrëdhënie me të fejuarin e të arrestuarës.


Pasi pamjet filmike u shpërndanë masivisht në rrjet, ku e reja shihet duke e goditur, duke i bërë presion dhe kërcënuar, policia ka vënë në pranga shtetasen Margerite Gjoni.

Pjesë nga biseda mes vajzave:

Vajza e dhunuar: ‘Kam ardh në 2 sahati prej pune ske qenë ti aty, edhe i kam thënë më jep 10 mijë lekëshin që më ke borxh se jam pa lekë, se janë edhe 100 mijë lekë të tjera që mi ka borxh filani dhe më ka thënë hajde pak mbrapa e të kallxoj. Edhe nejti tu më puth e tu më prek.

Margarita: E manej? Keni kry marrëdhënie. Nuk a marre me e than. A ke kry marrëdhënie me ta? Se një mashkull kur të puth kur të fut duart normal që q*hesh. A je q* me ta?

Vajza e dhunuar:Vetëm një herë.

Margarita: Cohu. Ke shku me atë mashkull?

Vajza e dhunuar:Vetëm një herë.

Margarita: Si a kenë puna, ma kallxo dhe një herë prej fillimit.

Vajza e dhunuar: Ta kallxova nji herë, thashë më ka ngacmu puna e 10 mijë lekshit. Më tha mos e kallxo njeriu.

15 Comments

 1. Emigracioni neto (pra ikjet dhe kthimet) në vitet 2005-2010 ishte: 217. 000 vetë!

  Emigracioni neto (pra ikjet dhe kthimet) në vitet 2010-2015 ishte: 137. 000 vetë!

  Emigracioni neto (pra ikjet dhe kthimet) në vitet 2015-2020 ishte: 70. 000 vetë!

  Edhe njehere, numra te OKB, Departamentit te Ceshtjeve Ekonomike e Sociale, Divizioni i Popullsise.

  Bejini pak llogarite;

  354 mije shqiptare ka qene emigracioni neto ne kohen kur sorrat me pushtet përzinin shqiptarët!

  70 mije eshte pese vitet e fundit;

  Shume jane serish, por jane 5 here me pak se atekohe!

  Tani bertitet fort, shume fort, nga frika se mos dikush kujton qe keta kane qene ne pushtet dhe i kane perzene shqiptaret me avione e anije,

  makina e trena, nga ajri, toka e deti;Kjo vajze duhet te denoncoje dhe joq per nxjerrjen e videos nga keta qunat e liqenit qe shohin nga brima gazetes dhe i publikojne,do fitonte nje shperblim te majme nga ky portal legenesh

  1. Mer plera mashtruse, mer kerma njerez, ku i gjete shifrat per 2020 ti apo ka pa filxhan Rama dhe ti ka thene?

   Sipas INSTAT

   Number of emigration, immigration and net migration, 2014-2019

   Vitet Emigrantë Imigrantë Migracioni Neto

   Years Emigration Immigration Net Migration
   2014 46,525 24,740 -21,785
   2015 41,443 20,843 -20,600
   2016 32,532 23,060 -9,473
   2017 39,905 25,003 -14,902
   2018 38,703 23,673 -15,030
   2019 43,835 20,753 -23,082

   Ne 5 vjecarin e fundit, ne vitet 2014-2019 jane larguar 83 000 Persona.
   Por problemi nuk qendron tek numri, por te cilesia e atyre qe po largohen.
   Te gjith te njohurit e mi qe kjane larguar ketovitet e fundit kane qene me pune dhe rroga te mira ktu.
   Po largohen e gjithe shtresa e meshme Shqiperise, ketu po ngelin vetem pleqt dhe te pa aftet si puna juaj.
   Ja tha burur ai studenti ne vlore Rames: “Vertete qe Saliu ka vrare disa njerez ne bulevard, por ti po na vret shpresen.”

   1. Po cfare ka vra Saliu mor derdimen. Ne 21 Janar u zbatua me perpikmeri plani i Rames qe te kishte viktima. Ekzekutoret i ke te graduar si kryetare bashkie sot.

 2. Gjynah për zotin. Nuk e kuptoni që viktima është dhunuar dy herë? Edhe nga “mashkulli” (mashkull i thëncin) edhe nga dashnorja e tij?
  Shpresoj që kjo baxhella bjonde me zë mashkulli të mos dali nga burgu për ca vite.
  Le të shfryjë epshin e rojeve të burgut, ka madje shumë punë për zanatin e saj burgjeve.

  Por do kisha qejf që edhe ai “mashkulli kurvë” të kapte sapunin për disa vite në burg. Ta shihte se sa i fortë do ishte kur t’ia shqyenin bythën.
  Edhe ai e ka përdhunuar këtë viktimën.
  Kjo sjellje është tipike e disa njerëzve frikacak. Bëjnë të fortin me njerëzit e dobët por kur hasin në njerëz më të fortë se vetja rrinë si pulat e lagura.
  Gangsterat janë tjetër gjë…

 3. Po pastaj ca u be? E denoi njeri? shkoi gje n gjygj? Ajo eshte pengmarrje dhe dhune e qarte fizike. Denohet me minimum 1 vit n mos ma shum n kod penal.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu