• |
ide | kryesore

The Weeknd tregon arsyen e publikimit të 5 këngëve pas ndarjes me Selena-n

-Instant, Paparazzi, Slider

Në vitin 2017 këngëtari  The Weeknd pati një lidhje me këngëtaren Selena Gomez, me të cilën i dha fund më pas.


 Menjëhere pas ndarjes, artisti publikoi dhe albumin e tij muzikor me 5 këngë. Në një intervistë për ‘Esquire’, këngëtari ka sqaruar pse ka sjellë aq pak këngë në atë periudhë.“Arsyeja pse ishte aq e shkurtër, ishte sepse nuk kisha çfarë të thoja tjetër. Kështu është mënyra e të shprehurit në art, nuk kisha çfarë të shtoja më shumë”, ka pohuar The Weeknd gjatë intervistës. Lidhja e ish ciftit zgjati deri në fundin e muajit tetor dhe pas këtij momenti Gomez u pa të kalonte sërish kohë me ish-të dashurin e saj, Justin Bieber.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu