Beyonce dhe Jay-Z  po kalojnë disa kohë së bashku me familjen e tyre në Hamptons.


Burime për Daily Mail kane treguar se ciftit i janë bashkuar edhe disa miq te njohur , një ndër ta edhe CEO i Twitter, Jack Dorsey. Paparacët kanë fotografuar  këngetaren dhe reperin teksa  ndodheshin me Jack në një jaht të vogel së bashku me fëmijët e tyre Blue Ivy Carter, tetë vjeç dhe binjakët tre-vjeçarë Sir dhe Rumi. Jack thuhet se ka dhuruar një donacion prej 10 milionë dollarësh për Reform Alliance.