• |
ide | kryesore

Sam Smith fotografohet me të dashurin e ri (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari britanik, Sam Smith është fotografuar së fundmi me të dashurin e ri, teksa lëvizinin rrugëve të Londrës.


Sam u pa duke shkëmbyer puthje  me Francois Rocci dhe dukeshin më të dashuruar se kurrë.Këngëtari i dha fund lidhjes me aktorin Brandon Flynn, pas 9 muaj lidhjeje.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *