• |
ide | kryesore

 Filmi ‘The Wedding Planner’, tashmë në versionin turk

-Instant, Paparazzi, Slider

Filmi “The Wedding Planner”,i luajtur nga aktorët  Jennifer Lopez dhe Matthew McConaughey do të vijë së shpejti në versionin turk.

Filmi flet për,një organizatore dasmash, që bie në dashuri me dhëndrin, të cilit po i organizon dasmën.Një histori thuajse e njëjtë me atë të filmit amerikan , rikthehet në kinematografinë turke, por me titull İyi Günde Kötü Günde (Ditë e mirë, ditë e keqe). Filmi do të luhet nga aktorët Elçin Sangu dhe Ozan Dolunay.  Deri tani janë publikuar videot e para trailer të filmit, ndërkohë që nuk dihet ende data e publikimit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu