• |
ide | kryesore

Adele kritikohet nga fansat për look-un e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Adele është perfolur në media për ndryshimin e pësuar në look.


Ajo ka arritur të heq plot 40 kilogramë dhe ka tërhequr vëmendjen e fansave të cilët e kanë komplimentuar për këtë ndryshim.Së fundmi këngëtarja postoi në rrjetin e saj social instagram një foto të saj me mbishkrimin “Gëzuar atë që do të ishte Notting Hill Carnival, Londra ime e dashur”.Përveç barkut të sheshtë, komente të shumta ka marrë ‘look-u’ i saj ne foto  ,modeli i flokëve  në stil afrikan. “2020-ta nuk mund të ishte më e çuditshme se kaq. Adele na solli një përvetësim kulturor që askush nuk ia kërkoi”, shkruan Ernest Owest, gazetar, që shton se e urren ta shikojë këtë gjë. “Uroj të jetë fotoshop, s’mund ta besoj”, shkruan dikush tjetër. Të tjerë janë kapur edhe me shprehinë e fytyrës së Adele dhe theksojnë se ka diçka gabim .Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.