• |
ide | kryesore

Johnny Depp i kërkon dëmshpërblim Amber Heard

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori  Johnny Depp së shpejti do të përballet me Amber Heard, për të cilën kërkon dëmshpërblim miliona dollarësh.


Sipas Daily Mail, avokatët e Depp pritet të dërgojnë letra në Amerikë që mund të rezultojnë kundër  ish-gruas e tij.Amber ka pohuar me pare  se aktori ishte abuziv dhe i dhunshëm ndaj saj gjatë tre viteve të tyre së bashku.Johnny ka mohuar akuzat dhe ka dërguar The Sun në gjykatë për një artikull që e quante atë një “rrahës gruaje”.Johnny dhe Amber u martuan në 2015 dhe u ndanë një vit më vonë.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu