• |
ide | kryesore

Kim K dhe Kanye West blejnë pronën e tretë në Wyoming për kuajt e tyre

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi, Kanye West po kërkon të zgjerojë pronësinë e tij në Wyoming.


Kanye dhe Kim Kardashian dëshirojnë të kenë hapësirë ​​më të madhe  për të akomoduar 14 kuajt e tyre, shkruan Mirror.Çifti  vitin e kaluar bleu një pronë të izoluar në vlerë prej 14.5 milionë dollarë – vetëm disa muaj.Në një video informative në platformën YouTube në lidhje me fermën, çifti aktualisht po bien në sy me fermën e jashtëzakonshme për konvikt dhe trajnim, që ofron strehim të klasit të parë për punonjësit dhe mysafirët.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu