• |
ide | kryesore

Orlando Bloom bëhet baba për herë të dytë, reagon ish-bashkëshortja

-Instant, Paparazzi, Slider
 Aktori Orlando Bloom dhe këngëtarja Katy Perry mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të parë së bashku, një vajzë të cilës ia vunë emrin Daisy Dove.
Çifti e konfirmoi lajmin për ndjekësit përmes rrjeteve sociale .Orlando është gjithashtu baba i një djali 9 vjeçar Flynn me ish-gruan modelen Miranda Kerr.Edhe pse  kanë kaluar shtatë vite që i kanë dhënë fund martesës së tyre, dyshja gëzon një raport miqësor. Miranda reagoi duke pëlqyer postimin e Orlando Bloom.Më pas modelja komentoi në foton e Katy Perry.“Jam shumë e lumtur për ju! Mezi pres ta takoj atë,” shkruajti Kerr. Miranda u martua në maj  të vitit 2017 me themeluesin e “Snapchat”, Evan Spiegel me të cilin ka dy djem.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu