• |
ide | kryesore

Meghan Markle dhe Princ Harry , të padëshiruar nga banorët

-Instant, Paparazzi, Slider

Banorët e lagjes së re të Meghan Markle dhe Princ Harry , të cilët lëvizën nga Los Angeles për në Montecito,  në periferi të Santa Barbara-s, Kaliforni, janë të shqetësuar.

Edhe pse cifti deri më tani nuk janë parë në publik, prania e tyre ka irrituar shumë fqinjët dhe kanë shprehur ankesa.Kjo për faktin se në lagje qarkullojnë helikopterët  katër herë në ditë dhe paparacët që përgjojnë zonat publike.Sipas TMZ, shumica e vendasve janë tepër të mërzitur dhe gjërat kanë arritur deri në atë pikë sa po u rrezikohet privatësia.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu