• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit/ Shtatori vjen me ulje temperaturash dhe reshje shiu

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shtatori vjen me njw rwnie tw lehtw temperaturash. Sipas Meteoalb temperaturat do të variojnë, në zonat malore, nga 16º në 24ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 32ºC dhe në zonat bregdetare nga 24°C në 33ºC.


Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm, por që herë pas here do të ketë reshje shiu, kryesisht në zonat malore.


Era do të fryejë në drejtim Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 5 ballë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.