Gjeopolitikë/ Gjithçka duhet të dini për betejën Greqi – Turqi, në Mesdhe

Shkruan Michael Tanchum/Në mesin e muajit gusht, luftanijet turke dhe greke “shkëmbyen xixa” mes tyre në Mesdheun Lindor, duke rritur … Vazhdoni me leximin e Gjeopolitikë/ Gjithçka duhet të dini për betejën Greqi – Turqi, në Mesdhe