• |
ide | kryesore

Neymar ,i infektuar me Covid-19

-Instant, Paparazzi, Slider

Futbollisti, Neymar, ka rezultuar së fundmi i infektuar me Covid-19.


Përmes një postimi në Twitter, klubi i futbollit të tij ka bërë të ditur se 3 prej lojtarëve të Paris Saint-Germain janë testuar pozitivë, pa publikuar emrat e tyre.Mediat e huaja kanë bërë të ditur se njëri prej tyre është Neymar, ndërsa dy të tjerët janë Angel Di Maria dhe Leo Paredes.Pas ndeshjes së UEFA-s, treshja është parë në një jaht në Ibiza duke festuar dhe dyshohet se aty e kanë marrë Covid-in.Klubi i futbollit në deklaratë ka bërë të ditur se po kryhen teste edhe për anëtarët e tjerë të skuadrës, të cilat do të vazhdojnë edhe në ditët e ardhshme.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *