• |
ide | kryesore

64-vjeçari i jep fund jetës në Patos, policia zbardh detaje për ngjarjen

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ngjarje e rende ne Patos, ku familjaret kane gjetur te pajete ne banese 64-vjecarin.policia fier


Sipas poloicise mëngjesin e sotëm është gjetur nga familjarët i vetëvarur në një dhomë pranë banesës dhe ka ndërruar jetë shtetasi Y.M., 64 vjeç, banues në Patos.


Informacion paraprak

Gjatë mëngjesit të sotëm është gjetur nga familjarët i vetëvarur në një dhomë pranë banesës dhe ka ndërruar jetë shtetasi Y.M., 64 vjeç, banues në Patos.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu