• |
ide | kryesore

Justin Bieber përmend Selena-n në këngën e Drake, ndjekësit irritohen me të

-Instant, Paparazzi, Slider

Drake dhe Dj Khaled sollën para disa ditësh  këngën e tyre “PopStar”.


Protagonistë në videoklip ishin Hailey dhe Justin Bieber, ku ky i fundit shfaqet si një njeri që bën një jetë të shfrenuar, me femra, alkool dhe luks, të paktën deri në momentin që zgjohet dhe kupton se ishte e gjitha një ëndërr, ose kështu mendon ai.Aktualisht kënga është e para “on trending” në You Tube dhe është pëlqyer shumë nga fansat.Justin gjate videoklipit  lëviz buzët ( bën lip-sync) me këngën/zërin e Drake.Por, në nje rrjesht të këngës Justin thotë “Look, Ariana, Selena, my Visa.” Kjo gjë ka shkaktuar një acarim tek fansat e Selena-s por jo vetëm, të cilët e kanë akuzuar për vëmendje.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu