• |
ide | kryesore

Pas akuzave nga punonjësit, programi i Ellen Degeneres rikthehet në transmetim në Australi

-Instant, Paparazzi, Slider

Emisioni i Ellen Degeneres u anullua përkohësisht në kanalin numër 9 në Australi pas akuzave per keqtrajtim ndaj  stafit të punës.


Së fundmi burime për ‘Daily Mail’ kanë konfirmuar lajmin se programi do të rinisë transmetimin në datë 22 shtator.Pas diskutimeve dhe negociatave , programi do të jetë sërish pjesë e formateve të ndryshme në kanalin 9, pas disa muajsh pauzë.Momentalisht emisioni është duke u ndjekur ligjërisht.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu