• |
ide | kryesore

Scott Disick reagon pas lajmeve për një lidhje të Sofia Richie me Jaden Smith

-Instant, Paparazzi, Slider

Pas ndarjes nga Scott Disick, modelja Sofia Richie u fotografua në plazh me reperin Jaden Smith, me të cilin tetë vite më parë ka patur një marëdhënie.


Dyshja u fotografua nga paparacët teksa kalonin një ditë argëtuese në plazh në Los Angeles dhe menjëherë nisën aludimet për një lidhje mes tyre . Sipas mediave te huaja keto foto u pane gjithashtu dhe nga ish i dashuri i saj Scot Disick i cili menjehere hodhi ne rrjetin e tij social Instagram disa foto me ish-partneren dhe nënën e fëmijëve të tij, Kourtney Kardashian.Ata shfaqeshin në det teksa kalonin kohë me djalin e tyre. Sofia dhe Jaden patën një histori romantike  në vitin 2012. Të dy filluan të dilnin në nëntor të atij viti, kur ishin vetëm 14 vjeç, por u ndanë nga fillimi i vitit 2013.


 

 

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.