• |
ide | kryesore

Amy Schumer ndan lajmin e sëmundjes me fansat

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Amy Schumer së fundmi ka ndarë me fansat lajmin e diagnostikimit me sëmundjen Lyme.


Përmes një postimi në rrjetin e saj social Instagram, Amy ka kërkuar këshilla nga ndjekësit se si ta përballojë këtë situatë .Aktorja u shpreh se nuk e di se sa kohë e ka patur këtë sëmundje që prek sistemin e saj imunitar.“A është prekur njeri nga Lyme këtë verë?! E kam unë dhe kam marrë mjekime. Ndoshta e kam patur gjithmonë, por ama tani po qëndroj larg diellit -shkruan Amy shoqëruar me një foto të saj në moshë të hershme. Edhe modelja Bella Hadid vuan së bashku me mamanë dhe vëllain e saj Anwar nga Lyme. Modelja u shpreh së fundmi për fansat se ajo dhe familja e saj ka vuajtur shumë nga kjo gjë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu