• |
ide | kryesore

Kenan Imirzalioglu shpenzon shuma marramendëse për dhomën e të bijës

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Kenan Imirzalioglu do të bëhet së shpejti baba për herë të parë.


Bashkëshortja e tij, Sinem Kobal është në muajin e shtatë të shtatzënisë dhe në pritje të një vajze. Mediat turke bëjnë të ditur se Kenan ia ka lënë në dorë bashkëshortjes së tij arredimin e dhomës së vajzës.  Sinem ka zgjedhur ta arredojë dhomën me ngjyrën rozë dhe ka zgjedhur një firmë private arkitekturore për të dizenjuar .  Sipas mediave Kenan ka harxhuar 40 mijë lira turke për dhomën e të bijës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu