• |
ide | kryesore

Aurela Hoxha pjesë e tapetit të kuq në festivalin e filmit në Venecia

-Instant, Paparazzi, Slider
Aurela-Hoxha-6.jpg

Mes yjeve të shumtë që morën pjesë në Festivalin e Filmit në Venecia, nuk kaloi pa u vënë re edhe Aurela Hoxha. Modelja u shfaq në tapetin e kuq me një fustan të zi pas trupit, të çarë në pjesën e pasme, me një mëngë dhe të hapur poshtë gjoksit.Fustani është një krijim i Valdrin Sahitit dhe dukej sikur ishte bërë enkas për format e Aurelës. Flokët modelja i ka mbajtur natyrale me onde të lehta, por edhe grimin e ka zgjedhur të thjeshtë në tonet e tokës. Ndërsa në dorë, ajo mbante aksesorin e pandashëm të këtyre kohërave – maskën.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu