• |
ide | kryesore

Edhe Sadna infektohet me Covid-19

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja indiane, Sara Khan, e njohur për rolin e famshëm të Sadnës te “Bidai”, është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë publik vetë aktorja në llogarinë e saj në Instagram duke treguar se tashmë ka nisur periudhën e izolimit në shtëpi.


Siç shkruan aktorja, është në gjendje të mirë shëndetësore dhe po merr kurë në kushte shtëpie.
“Fatkeqësisht, sot jam testuar pozitive me koronavirus. Autoritetet dhe doktorët më udhëzuan të karantinohem në shtëpi. Ndihem mirë dhe shpresoj të shërohem sa më shpejt”,- ka shkruar ajo.


Menjëherë në adresë të aktores kanë nisur mesazhet e miqve që i urojnë shërim të shpejtë e rikthim në ekran me projekte të reja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu