• |
ide | kryesore

Pas ndarjes, Cara Delevigne në krahët e Halsey

-Instant, Paparazzi, Slider

Cara Delevingne thuhet se ka ‘bërë një lëvizje’ në jetën personale pasi po flitet për një lidhje me sensacionin e muzikës pop, Halsey.


Dhe nga ana tjetër, ish- e dashura e saj, Ashley 30 vjeçare ka filluar takimet me reperin amerikan G-Eazy pas ndarjes  Ky i fundit thuhet se ishte më parë në një lidhje dashurie me partneren tashmë të Caras, Halsey, 25 vjeçare, derisa u ndanë në 2018. Sipas The Sun, Cara – e cila aktualisht jeton në Los Anxhelos – ka qenë duke shijuar një romancë të re me Halsey pak muaj pas ndarjes nga Benson.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *