• |
ide | kryesore

PD nxjerr videon: Rama pazar të pistë me botën e krimit që menaxhon kumarin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sekretari  i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka shpërndarë një video kur Rama premtonte mbylljen e kazinove, teksa tashmë 8 muaj para zgjedhjeve do i hapë në disa zona të Tiranës.Bardhi thotë se Rama e shkeli premtimin e dy viteve më parë, teksa heshtja e tij tregon qartë se është në pazar të pistë me botën e krimin që menaxhin kumarin.

Ai i bën apel qytetarëve që kur ta dëgjojnë Edi Ramën herë tjetër duke premtuar diçka, t’i heqin vizën pasi

STATUSI NGA GAZMENT BARDHI

Çfarë e detyroi Edi Ramën të shkelë edhe premtimin kundër kumarit?

Heshtja e tij për të dhënë shpjegime për këtë çështje, tregon se ai është në pazar të pistë me botën e krimit që menaxhon kumarin.

Kur të dëgjoni herë tjetër Edi Ramën duke premtuar diçka, kujtoni edhe mashtrimin me bixhozin dhe hiqjani vizën! Është gënjeshtar 👇

6 Comments

 1. Cju shkerdhen -robt -ketyre moter dhe gra qirave .Tjeter thone e tjeter bejne .Rraca me e poshter qe egziston ne rruzullin tokesor jane keta moter dhe gra qirat mavi qe drejtojne sot kete vend te katandisur si mos me keq.

 2. U desh hapja e disa kazinove qe Rames ti heqim vizen sipas Bardhit te PD-se. O pika qe ste bie

  o Bardh ziu. A per kete duhet ti heqim vizen ? Po kjo eshte faji me i vogel i te gjitha fajeve e mekateve

  te qendrimit 22 vjecar ne pushtet. Ai vertet nuk e ka mbajt fjalen kur eshte puna per gjera

  pozitive si mjeksia falas, legalizimet falaas dhe perfundimi i tyre etj por kur eshte puna per gjera te

  keqia e ka mbajt dhe tejkaluar e stertejkaluar. A premtoi se do fuste njerzit ne burg per faturat e

  energjise- i mbushi burgjet me fakire bile i coi edhe ne vetvrasje, a premtoi se do te rrenonte shtepite

  e dhjetera mijera banoreve- i rrenoi bile edhe duke i nzjerre nga shtepite me gaz lotsjelles dhe duke

  i fut familjaret ne burg, a premtoi se do bente reformen ne drejtesi- ja e beri edhe reformen duke

  duke e bere aneks te pushtetit te tij etj etj etj etj qe duhen nete dimri per ti permendur te gjitha

  bemat dhe gjemat qe i ka bere Shqiperise e ti thua meqenese ka hap kazinote. O Brdh, Bardh.

 3. Martin Scorsese po punon per filmin “Casino 2”.
  Eshte ne medyshje vetem se kush do ta luaje kurven “Ginger”.

  Per mendimin tim e meritojne o Spiropalja, o Veliaj.

 4. Ty te qifsha rracen o edi rama ty dhe gjithe elites ( i thençin ) evropiane. Gjithe rraca komuniste duhet zhdukur e shfarrosur me cfardollok mjeti. Qe nga merkeli e para fare ne liste bashke me soros dhe ça jane komisionere e fisqirat e tjere me rradhe. Ne fund zagaret militant te shqiperise

 5. pas vitit 1997, nuk do të duhej të ishte më në politikë, i duhej ndaluar me ligj; pushteti i tij la pas vetes më shumë se 3 mijë të vrarë. E jo vetëm aty.

  Mburret se është njeri i Kanunit, pasi vjen nga një fshat i Tropojës, e la pas vetes vetëm në Tropojë më shumë murana se i gjithë regjimi i Enver Hoxhës. Mburret se në ’91 solli mendimin ndryshe dhe rrëzoi komunizmin përmes protestave dhe demonstratave, ndërkohë u bë vrasës i demonstruesve me duar në xhepa përballë zyrës së tij. Tentoi të mashtronte si përherë e t’ua faturonte vrasjet të tjerëve, por u demaskua me prova, e pas kësaj doli hapur dhe u mburr se do të kishte vrarë edhe 330 të tjerë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu