• |
ide | kryesore

Arrestohet maniaku në Pogradec, rrahu dhe përdhunoi shoqen e të bijës 13 vjeçare

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Vërdovë të Pogradecit, ku një 46 vjeçar ka përdhunuar prej një muaji një vajzë të mitur vetëm 13 vjeç. Vajza është rrahur dhe më pas përdhunuar nga Blerim Bizgjoni që për më shumë se një muaj ka ushtruar presion ndaj të miturës që të mos dalë nga shtëpia. Vajza e përdhunuar ka qenë shoqe me të bijën e Bizgjonit që është arrestuar nga policia. Nga ekspertiza që ka kryer policia rezulton se vajza është përdhunuar dhe është rrahur.2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu