• |
ide | kryesore

Berguzar Korel i mban inat motrës për shkak të punës së saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Pak kohë më parë motra e aktores Berguzar Korel, ishte në vëmendje të mediave turke pas deklaratave të saj për familjen.


Zeynep Korel akuzonte familjen e saj se nuk i flisnin për shkak të punës që bënte. Zeynep jeton në Amerikë ku punon pastruese, punë të cilën sipas saj Berguzar dhe e ëma nuk e pranonin dot. Mamaja e tyre aktorja  Hulya Darcan ka folur për herë të parë për këtë gjë kur u ndalua nga gazetarët. E pyetur si është raporti i Berguzares dhe Zeynepes, Hulya u përgjigj: “Nuk dua të flas, ajo është vajza ime”. Aktorja më pas u largua duke iu shmangur pyetjeve të tjera.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu