• |
ide | kryesore

Brad Pitt, i dashuruar me modelen Nicole Poturalski

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Brad Pitt së fundmi është përfolur në media për marrëdhënien e tij me modelen Nicole Poturalski.


Burime për Us Weekly kanë treguar  se çifti janë kokë e këmbë të dashuruar pas njëri tjetrit. Modelja thuhet se është ndryshe nga çfarë Brad ka takuar deri tani.Dyshja janë parë në shoqërinë e njëri tjetrit gjatë gjithë kohës së fundmi, në Los Angeles. Brad është ende në proces divorci me Angelina Jolie, e ndërsa Nicole është nënë e një djali dhe paralelisht po jeton një martesë të hapur me biznesmenin  Roland Mary.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu