• |
ide | kryesore

Jennifer Garner reagon ndaj aludimeve për një shtatëzani

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Jennifer Garner, së fundmi është përballur me spekulime për një shtatëzani të mundshme.


Pas publikimit të një fotoje në rrjetin e saj social Instagram, ku aktorja shfaqej me barkun pak të fryrë fansat kanë komentuar  duke pyetur nëse është në pritje të fëmijës së katërt .Jennifer ka replikuar duke thënë se është e lumtur me fëmijët që ka.“Unë jam 48-vjeçare dhe kam tre fëmijë të shëndetshëm dhe nuk do të jem më shtatzënë. ”, ka shkruar ajo.Një pjesë tjetër e ndjekësve kanë reaguar ndaj këtyre komenteve ndërsa thonin se një femër nuk duhet të pyetet në mënyrë të tillë.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu