• |
ide | kryesore

Lady Gaga : Gjyshja ime më ndryshoi jetën

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Lady Gaga ka treguar së fundmi për “Oprah Magazine” se personi që i ka ndryshuar jetën ka qenë gjyshja e saj.


 “Pasi abuzuan seksualisht me mua qava në divanin e gjyshes për ditë të tëra. Si përfundim një ditë ajo hapi MTV-në dhe më tha që ta shikoja. Në të po performonte një artiste femër. Dhe gjyshja më tha: ‘Do të lë të qash gjithë ditën, por pastaj nesër do të dalësh sërish jashtë dhe do të ndryshosh botën. Nuk ka më lot nesër”, ka rrëfyer këngëtarja.Disa kohë më parë Gaga rrëfeu publikisht abuzimet që i janë bërë në adoleshencë dhe si kanë ndikuar ato në shëndetin mendor të saj.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *