• |
ide | kryesore

Conor McGregor reagon pas akuzave të pretenduara ndaj tij

-Instant, Paparazzi, Slider

Boksieri, Conor McGregor është arrestuar nën akuzat e “përpjekjes për abuzim seksual” , në Korsikë, Francë.


Conor ka qenë në Korsike teksa përgatitej për një udhëtim 180 km, si pjesë e një fushate për të rritur ndërgjegjësimin për sigurinë e ujit. Boksieri, i cili “mohon  çdo akuzë”, u arrestua dhe u soll në paraburgim.Një përfaqësues i McGregor tha për TMZ:“Conor McGregor mohon çdo akuzë për sjellje të keqe. Pasi është pyetur, ai është liruar.”Një deklaratë nga prokuroria shkruante:“Pas një ankese të depozituar në 10 shtator, duke denoncuar akte që mund të përshkruhen si përpjekje për sulm seksual dhe ekspozim seksual, Z. Conor Anthony Mac Gregor ishte subjekt i një seance dëgjimore nga policia.”Ditën e incidentit, ai u fotografua në një jaht pranë Portit të Calvi në Korsikë me gruan e tij Dee Devlin dhe djalin Jack Jr.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu