• |
ide | kryesore

Demi Lovato flet për të fejuarin Max Ehrich: Ishte dashuri me shikim të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarët Demi Lovato dhe Max Ehrich, kanë festuar gjashtë mujorin e fejesës.


Në një intervistë për SiriusXM, këngëtarja e ka folur më shumë rreth lidhjes së saj, përfshirë edhe projektet muzikore, shkruan Daily Mail.Demi ka treguar se pas të gjitha problemeve që pati, Max ishte ai që e kishte rikthyer në jetë, një javë pasi filloi izolimi nga COVID-19.Këngëtarja tregoi  se ka qenë dashuri në shikim të parë, pasi që në momentin kur e kishte parë, e dinte se diçka mes tyre do të ndodhte.“Këtë vit kisha planifikuar të rikthehesha, dhe të shpalosja më shumë nga vetja. Por, gjërat nuk shkruan ashtu siç duhej, prapë se prapë koha do i tregojë të gjitha”, tha ajo.Mes tjerash Demi shtoi: “Në jetën time hyri edhe i fejuari im, ne kemi qenë në gjendje që të ndajmë këtë kohë së bashku, që në kushte normale nuk do të kishim mundësi”.Po ashtu ajo treguar se pas një jave që ishin takuar, ajo dhe Max kishin filluar të bashkëjetonin gjatë pandemisë .


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu