• |
ide | kryesore

Demi Lovato sjell këngën dedikuar shëndetit mendor

-Instant, Paparazzi, Slider

Demi Lovato ka menduar të sjell një projekt të ri muzikor, i cili do të titullohet “It’s ok not to be ok”.


Këngëtarja ka menduar të sjellë këtë këngë 6 muaj pas ‘I love me’, projekt në të cilin tregoi se ndihej shumë mirë me veten e saj, trupin dhe format fizike për të cilat ishte komentuar gjerësisht në rrjet.Bashkëpunëtorët e saj kanë treguar se kësaj radhë Demi do të flasë për problemet me shëndetin mendor dhe të gjithë ata që kanë vuajtur nga krizat e panikut apo ankthit.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu