• |
ide | kryesore

Jaden Smith reagon ndaj aludimeve për një lidhje me Sofia Richie

-Instant, Paparazzi, Slider

 Jaden Smith ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të spekulimeve se ka filluar një lidhje me Sofia Richie.


Por së  fundmi në një intervistë për On Air me Ryan Seavrest ai ka folur për pushimet me Sofia duke zbuluar se janë thjesht miq prej shumë kohësh.“Në të vërtetë nuk jam duke shikuar shumë në internet, kështu që nuk kam parë asgjë. Por, unë dhe Sofia kemi qenë miq për 10 vite. Ne shkonim në plazh së bashku për vite me radhë”, është shprehurai . Jaden ka shtuar gjithashtu se asnjëherë nuk ka pasur ndonjë shkëndijë mes tyre.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.