• |
ide | kryesore

Ndërhyn ushtria për zjarrin në Priskë, 60 efektivë të Forcave Tokësore e Komandës Mbështetëse në terren

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Zjarri në Priskë të Tiranës vijon të jetë ende aktiv.


Raportohet se 60 efektivë të Forcës Tokësore dhe Komandës Mbështetëse i janë bashkuar mëngjesin e sotëm efektivëve të zjarrfikësve për shuarjen e kësaj vatre zjarri, që ka shqetësuar edhe politikën shqiptare.


Lexo më tej: 

Zjarr në Priskë të Tiranës, presidenti Meta: E pajustifikueshme që s’janë angazhuar të gjitha mjetet dhe efektivët, duhet të mbahet përgjegjësi ligjore (Video) 

Veliaj ironizon Metën: Politikanët ua kritikojnë punën mes birrave duke pare ndeshjet skoceze, zjarrfikësit e gdhinë në Priskë 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu