• |
ide | kryesore

Aksident më Fushë Bulqizë, një furgon përplaset me një “Benz”, tre të plagosur

Lajme, Planet

Tre persona janë plagosur në Fushë Bulqizë, pasditen e kësaj të hëne, në një aksident automobilistik. Aksidenti ka përfshirë një mjet tip “Benz” dhe një furgon.  Shoferja 27 vjeçare e cila drejtonte mjetin tip ‘Benz’ ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe është nisur me helikopter drejt Tiranës. Sipas informacioneve,  i plagosuri tjetër ndodhet në spitalin e Bulqizës.


Akoma nuk dihet se cilat janë shkaqet e këtij aksidenti. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e ngjarjes.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu