• |
ide | kryesore

Katy Perry fotografohet për herë të parë pas lindjes së vajzës (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider


Këngëtarja Katy Perry së fundmi  solli në jetë fëmijën e parë, Daisy Dove, së bashku me të fejuarin e saj ,aktorin Orlando Bloom.

Katy është fotografuar nga paparacët për herë të parë pas lindjes duke bërë blerje në Santa Barbara. Ajo kishte veshur një fustan të gjatë, ndërsa mbulonte  fytyrën përmes një kapele dhe maskës mbrojtëse. Katy dhe Orlando për momentin janë duke jetuar në Montecito, ku po mundohen të adaptohen me vendin pas lindjes së vajzës. 

Katy Perry (Foto: DailyMail)


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *