• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit/ Java nis me diell dhe ulje temperaturash

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje.


Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 15º në 27ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 35ºC dhe në zonat bregdetare nga 23°C në 36ºC.


Era do të fryejë në drejtim Verlindir-Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu