• |
ide | kryesore

Ryan Reynolds i nënshtrohet testit për Covid-19

-Instant, Paparazzi, Slider

Ryan Reynolds është duke u bërë gati që të rikthehet në xhirimet e filmit “Red Notice”,dhe sikurse një pjesë e ekipit te tij ai i është  nënshtruar testit per Covid-29.

Aktorja Blake Lively kishte shkrepur disa fotografi, ndërsa mjeku po bënte punën e tij, e për këtë veprim aktori ka dedikuar disa fjalë.“Testi për COVID-19 është shumë i thjeshtë. Mjeku vetëm vendos shkopthin thellë në hundë, aq thellë sa prek kujtimet e fëmijërisë. Çfarëdo që ju i thoni, ai nuk do iu blejë ushqim”, ka shkruar ai në përshkrim.Muajin e kaluar, përmes një postimi në rrjetin social Twitter , Ryan i  bënte thirrje të gjithë të rinjve në Kanada të ndalonin festat, pasi ‘mund të vrisnin nënat e tyre’.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.