• |
ide | kryesore

Zjarr në ambientet e burgut në Fushë-Krujë

Lajme, Të fundit

Në ambientet e jashtme të burgut të Fushë-Krujës, një sipërfaqe me shkurre është përfshirë nga flakët.


Zjarri rrezikon të afrohet deri te godinat dhe në mjetet e burgut.


Në vendin e ngjarjes mësohet se kanë shkuar zjarrfikëset e Krujës dhe të Niklës, të cilat po punojnë për shuarjen e flakëve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu