• |
ide | kryesore

Detaje nga vrasja në Bathore/ Vrau kunatën pas sherrit për plehrat

Arkiva, Lajme, Të fundit

Detaje të reja kanë dalë nga krimi që ndodhi në familje në Bathore gjatë pasditës të së martës, ku Agron Tanushi vrau me armë zjarri kunatën e tijm Jetmira Hasani.


Sipas informacioneve të dy palët kanë qenë me urdhër mbrojtjeje pasi ishin në konflikt me njëri-tjetrin, pasi Tanushi jetonte në shtëpinë e të vëllait, sepse bashkëshorti i viktimës jetonte dhe punonte në Greqi.


Burimet thonë se konflikti i sotëm ka filluar për motive banale, pasi viktima që jetonte në katin e dytë të shtëpisë ka hedhur mbeturinat në oborr dhe autori i dyshuar pas një zënkë me të e ka vrarë me armë.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu