• |
ide | kryesore

Noizy flet për Encën : Ka qenë shumë e lodhshme

-Instant, Paparazzi, Slider

Gjatë gjithë këtyre viteve, përpos suksesin të tij, ai ka sjellë në skenë emra të njohur e artist të rinj.


Një mbështetje të tillë thuhet se e ka bërë edhe për këngëtaren Enca Haxhia, e cila kohë më parë kishte qenë pjesë e grupi OTR. Pas disa polemikave mes tyre, Enca ishte larguar nga ky grup, ku më pas dyshja filluan me ‘përleshje’ virtuale. Në një intervistë në emisionin NIN, Noizy, ka folur rreth ish-bashkëpunëtores së saj, të cilët e konsideron si person të lodhshëm.


“Enca ka qenë shumë e lodhshme pikë së pari, është shumë rob i lodhshëm, ka qenë kërkuese ka pasur gjëra pozitive të veta, por shumë e lodhshme, pastaj lindin problemet dhe mosmirënjohjet “, është shprehur ai. Mes tjerash, reperi i hiteve të shumta ka thënë se ai ka dashur që Enca të jetë mirënjohëse ndaj ndihmës së tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu