• |
ide | kryesore

Sharon Stone: Të thuash se pamja s’ka rëndësi, është një gënjeshtër e madhe

-Instant, Paparazzi, Slider

“Ju nuk e kuptoni se sa rëndësi ka mënyra si dukesh, derisa fillon dhe nuk dukesh më si më parë,” tha Sharon Stone.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu