• |
ide | kryesore

Chrissy Teigen uron bashkëshortin për përvjetorin e tyre të martesës: Je si një vëlla për mua

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja  Chrissy Teigen ka festuar përvjetorin e 7-të të martesës me këngëtarin John Legend.

Chrissy ka zgjedhur ta urojë publikisht permes rrjetit tësaj social Instagram, ku ka publikuar  një video me fëmijët e tyre.“Gëzuar përvjetorin e 7-të. 14 vite bashkë. Të dua shoku im më i mirë. Je si një vëlla për mua”, ka shkruar Chrissy krah videos ku  dhe fëmijët i urojnë përvjetorin e martesës.Teigen është në pritje të fëmijës së saj të tretë, lajm të cilin cifti e bëri të ditur vetëm disa javë më parë në videoklipin e John  ‘Miles’.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu