• |
ide | kryesore

Gjirokastër/ 4 punonjës të infektuar me COVID-19, mbyllet fasoneria

Lajme, Të fundit

4 punonjës të infektuar me COVID-19 janë bërë shkak i mbylljes së një fasonerie në Gjirokastër.


Rreth 120 punonjës janë izoluar, ndërsa kontaktet e afërta janë në pritje të përgjigjes së tamponit. Mbyllja është bërë për të ndërprerë zinxhirin e transmetimit.


Prej disa kohësh vendi ynë po përballet me

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë infektuar 152 persona dhe 52 të shëruar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu