• |
ide | kryesore

Justin dhe Hailey Bieber festojnë përvjetorin e martesës

-Instant, Paparazzi, Slider

Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij, Hailey Bieber, kanë festuar përvjetorin e tyre të dytë të martesës.


Për të festuar këtë ditë  Justin ndau për ndjekësit në rrjetin e tij social Instagram,një klip të Hailey duke kënduar “Never Call Me” nga Jhene Aiko dhe Kurupt.“Dy vite sot, Hailey Bieber”, shkroi ai.Çifti u martua  në vitin 2018 në gjykatën e qytetit të New York-ut.Një vit më vonë, më 30 shtator 2019, ata organizuan një ceremoni të madhe me miq dhe familjarë që thuhet se kushtonte 500,000 dollarë.Dasma prej 150 personash u zhvillua në Montage Palmetto Bluff të Karolinës së Jugut dhe kishte të ftuar si Kris Jenner, Corey Gamble, Kylie Jenner dhe Stormi.


 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *