• |
ide | kryesore

Princ Harry, i lumtur larg familjes mbretërore

-Instant, Paparazzi, Slider

Princ Harry festoi ditën e djeshme ditëlindjen e tij të 36-të.

Ndryshe nga ditëlindjet e tjera, ky vit e gjeti princin në California bashkë me Meghan Markle dhe djalin e tyre, në shtëpinë e re.Së fundmi disa burime janë shprehur se Harry-it nuk i mungon aspak jeta që bënte. Sipas Vanity Fair, princ Harry është shumë herë më i lumtur tani dhe po i gëzohet jetës së re si të ishte një aventurë. Thuhet se ai është përshtatur shumë lehtë dhe nuk i mungon fare jeta që bënte dikur, si një mbretëror.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu