• |
ide | kryesore

Shkatërrohen parcela me kanabis në Dropull, mbroheshin nga …policia

Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Shtetit pas një kontrolli në Dropull, ka asgjesuar rreth 1000 bimë kanabis.

Bimët kanë qenë të kultivuara në disa parcela të zonës dhe sipas abcnews dyshohet se kishin “mbrojtjen” e disa prej efektivëve të Policisë.


Për këtë arsye në Dropull kanë shkuar edhe forcat e Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), të cilat kanë pezulluar nga detyra disa punonjës policie.

2 Comments

  1. nga titulli doni te nxirrni sikur policia e shtetit eshte implikuar nderkohe harroni qe eshte po policia e shtetit qe i ka asgjesuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu