• |
ide | kryesore

Brenda çantës ‘Hermes’ së Kylie Jenner (VIDEO)

-Instant, F1, Stil

Në videon e postuar së fundmi në YouTube,Kylie Jenner ka treguar për fansat se çfarë mban brenda çantës së saj Hermes.


Ajo ka treguar se  mban një kuletë, kapëse/llastik flokësh, çamçakëza, një aparat fotografik dhe një karikues për telefon që ia ka dhuruar asistentja e saj. Kylie gjithashtu tha se ne cantë nuk mungojnë produkte e make up-it nga linja e saj por edhe produkte nga motrat , si përshembull një parfum nga bashkëpunimi i saj me Kim-in.Jenner nuk guxon të dalë pa maskë nga shtëpia dhe aq më tepër pa ndonjë ushqim “praktik” që i duhet për vogëlushen.Kylie ndau me fansat se 2 gjëra të ‘cuditshme’por të vecanta per të, që i mban tërë kohës me vete janë  letrat UNO me emrin e saj dhe një lodër që ajo e quan “shokun e vogël” që e bën të lumtur.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu