• |
ide | kryesore

Elbasan/ Makina aksidenton një fëmijë

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Cërrikut” në Elbasan.

Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë.


Sipas policisë, fëmija është dërguar në spital dhe nuk ka problem serioze për jetën.

Rrethanat e ngjarjes nuk janë mësuar deri më tani.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu