• |
ide | kryesore

Gjendet e mbytur në Surrel një grua

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një grua u gjet e mbytur këtë mëngjes në një rezervuar, në Surrel të Tiranës.

Policia njofton se viktima është ende e paidentifikuar, ndërsa nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.


Çfarë thotë policia 

Më datë 17.09.2020, rreth orës 09:00, në Surrel, në një rezervuar, është gjetur e mbytur një shtetase e seksit femër, ende e paidentifikuar.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifkimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu