• |
ide | kryesore

Kate Holmes në një lidhje të re dashurie (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Kate Holmes së fundmi po përflitet në media për një lidhje  me Emilio Vitolo Jr.

Sipas mediave Kate dhe shefi i kuzhinës u lidhën për herë të parë muajin e kaluar pasi u panë së bashku në një restorant në Manhattan.“Emilio është shumë simpatik, flirtues. Është e lehtë të thuash se si Katie u dashurua në të”, u shpreh një burim për revistën People.Më pas shtoi: “Ajo duket shumë e dashuruar në të. Ajo vazhdon t’i dërgojë mesazhe Emilio gjatë gjithë ditës dhe ai e do atë”.Kate konfirmoi marrëdhënien e saj në fillim të këtij muaji kur u shfaq në një moment intim me Vitolo Jr ndërsa po darkonin jashtë.Romanca e re e aktores vjen një vit pas ndarjes nga Jamie Foxx.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu